شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات پایگاه هواشناسی یوز

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات پایگاه هواشناسی یوز

توجه داشته باشید کلیه اصول و قوانین پایگاه هواشناسی یوز (یوزودر) منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

تعاریف 

در این بخش واژه هایی که در متن قوانین مورد استفاده قرار می گیرند، تعریف می شوند.

یوزودر: پایگاه هواشناسی یوز (useweather.com)

سایت: useweather.com

محتوای سایت: شامل خدمات، امکاناتی مثل متن، عکس، فیلم و مشخصات فنی محصولات یا کلیه مقالات و اخبار درج شده در سایت می باشد.

کاربر: مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود از امکانات و خدمات سایت استفاده می کند.

نکات مهم در استفاده از خدمات سایت:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های یوزودر به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت useweather.com و هرگونه استفاده از یوزودر و خدمات آن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات یوزودر است.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های یوزودر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

پایگاه یوزودر داده های هواشناسی را از منابع معتبر هواشناسی دریافت نموده و بعد از پردازش، تجزیه تحلیل و اشکال زدایی آن را از طریق وبسایت useweather.com منتشر می کند. یوزودر سعی دارد تا با استفاده از آخرین اطلاعات علمی موجود، صحیح ترین و مطمئن ترین خدمات هواشناسی ممکن را ارائه کند؛ اما ماهیت علم هواشناسی با احتمالات، عدم قطعیت و تغییر تحول دائم آمیخته است؛ بنابراین هیچ یک از عناصر موجود در پیش بینی ها و اطلاعات هواشناسی سایت نباید قطعی تلقی شود.

مسئولیت استفاده از پیش بینی ها و خدمات هواشناسی سایت به طور کامل بر عهده کاربر است. یوزودر هیچ ضمانتی نمیدهد که خدمات و محتوای سایت اعم از اطلاعات، تصاویر، عکسها، آیکون ها و سایر محصولات مرتبط با سایت عاری از اشتباه باشد. ارزیابی و بررسی صحت محتوای سایت برای هر نوع کابردی بر عهده کاربر می باشد. بنابراین مسئولیت نتایجی که بواسطه استفاده از خدمات سایت حاصل میشود برعهده کاربر است و یوزودر تعهدی در این باره ندارد.

یوزودر در مقابل هر گونه خسارت جانی و مالی اعم از مستقیم یا غیرمستقیم که در نتیجه کاربرد یا غفلت از کاربرد محتوا و خدمات سایت حاصل می شود مسئولیتی نخواهد داشت.

‏امکان بحث و تبادل نظر در سایت 

 1. در سایت امکان بحث و تبادل نظر با سایر کاربران، ثبت نظرات، پیشنهادات و سؤالات فراهم شده است. در این زمینه کاربران موظف هستند از درج هرگونه مطالب مغایر با اصول قانونی و اخلاقی، افترا آمیز، تهدید کننده حریم خصوصی افراد یا حقوق مالکیت معنوی و هرگونه مطالب ناشایست دیگر جداً خودداری نمایند، در غیراینصورت کلیه مسئولیت و عواقب قانونی آن بر عهده ایشان می باشد.
 2. سایت در نشر یا عدم نشر نظرات کاربران دارای اختیار کامل می باشد.
 3. در صورتیکه کاربری نسبت به رعایت و ضوابط سایت در درج نظرات توجه کافی نداشته باشد، یوزودر مجاز است از دسترسی مجدد کاربر به سایت جلوگیری به عمل آورده و در صورت لزوم وی را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

  محتوای سایت

 1. یوزودر حداکثر تلاش خود را برای درج اطلاعات صحیح (از جمله متن، تصاویر، امکانات و مقالات) به کار می گیرد، با این حال درست بودن تمامی مطالب و بدون نقص بودن محتوای اطلاعات خود را تضمین نمی نماید.
 2. یوزودر در راستای افزایش آگاهی و اطلاع رسانی به کاربران سایت، نسبت به تهیه محتوای لازم اقدام نموده است. این اطلاعات توسط گروه تخصصی سایت و از منابع معتبر و با دقت در اعتبار آنها تهیه شده و به صورت مستمر از جهت درست و به روز بودن بازبینی می گردند. با این حال یوزودر هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتوای این مطالب، اشکالات غیرعمدی و ایرادات نگارشی آن نمی پذیرد.
 3. ‌سایت یوزودر هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت یوزودر تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

 4. یوزودر خود را مجاز می داند در هر زمان نسبت به تغییر محتوا و اطلاعات سایت و محصولات اقدام نماید.
 5. درصورتیکه کاربران محتوایی برای سایت ارسال نمایند، یوزودر این حق را خواهد داشت تا نسبت به استفاده، تغییر، تصحیح و انتشار یا عدم انتشار آن تصمیم گیری و اقدام نماید. با این حال مسئولیت صحت و درستی مطالب تماماٌ به عهده فرستنده می باشد.

 

تبلیغات در سایت

یوزودر محتوای سایت هایی که قصد تبلیغات در سایت را دارند از نظر مغایرت با اصول و قوانین کشور مورد بررسی قرار می دهد اما صحت و سقم محتوا و خدمات آنها را مورد بررسی قرار نمی دهد و لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوا و خدمات ارائه شده در این سایت ها ندارد. 

 

 مسئولیت ها و تعهدات کاربران

 1. هر گونه استفاده غیر متعارف، غیر مجاز و غیر قانونی از سایت توسط کاربران که منجر به آسیب، خرابی، از دست رفتن یا تغییر اطلاعات، افشای اطلاعات شخصی کاربران و سایر ضرر و زیان های احتمالی گردد، پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.
 2. کاربران موظف به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربری خویش بوده و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعاتی که از طریق شناسه کاربری و رمز عبور آن ها صورت می گیرد بر عهده آنان است.
 3. یوزودر در قبال افشای اطلاعات کاربر در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم کامپیوتری وی مسئولیتی نخواهد داشت.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

یوزودر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

یوزودر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت useweather.com، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات یوزودر، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون ها، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط پایگاه هواشناسی یوز جزئی از اموال یوزودر محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار یوزودر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای یوزودر محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط یوزودر و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار یوزودر است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

© کلیه محتویات، خدمات و محصولات سایت یوزودر شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت یوزودر تعلق دارد.

تنها مرجع رسمی مورد تایید یوزودر برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.useweather.com است.

 درصورتی که سایت بخواهد از طرق دیگری با کاربران خود ارتباط برقرار نماید، حتماً آن را به صورت رسمی اطلاع رسانی خواهد کرد لذا در مقابل زیان های ناشی از تماس مشتریان با هرگونه راه ارتباطی غیرمجاز که از نام یوزودر استفاده نموده باشند، پاسخگو نخواهد بود.